NOORDHORN/Zuidhorn: Bezoek v.v. Zuidhorn aan het Deense Nörre Aaby 27 juli-2 aug. 1953 – Oude Lodewegenfoto’s – deel 17c (slot)

De laatste reeks van de door hobby-fotograaf Leendert Lodewegen gemaakte foto’s van het bezoek dat een afvaardiging van de voetbalvereniging Zuidhorn bracht aan het Deense Nörre Aaby met dank aan Hans Bos!), van 27 juli tot 2 augustus 1953. Een tegenbezoek, want de Denen waren in de zomer van 1951 in Noord- en Zuidhorn geweest. Reacties? Graag!
LJL Nörre Naby 13 crop verkl
Bijschrift: “Fredericia” (nogmaals, als ik het goed gelezen heb. Het handschrift van Lodewegen is niet altijd makkelijk te ‘lezen’…)
LJL Nörre Naby 14 crop verkl

Bijschrift: “Deens landschap“…..
LJL Nörre Naby 15 crop verkl
Bijschrift: “Kerk te Nörre Aaby”
LJL Nörre Naby 16 crop verkl
Bijschrift: “Na Kaffebord bij Kroken Zus en Zo….”
In ieder geval herken ik opnieuw Ru Weitering…. Mocht iemand meer namen weten, ik hou me aanbevolen!
LJL Nörre Naby 17 crop verkl

Bijschrift: “Landhuis van Jul Ibsen met Ibsen, Corrie Huizinga, Fröken Ibsen en Piea Andersen”
LJL Nörre Naby 18 crop verkl
Bijschrift: “Jaap en Reina te …..ebjerg”
LJL Nörre Naby 19 crop verkl

Bijschrift: “Grenspost Kupfermühle – Krusaa”
LJL Nörre Naby 20 crop verkl

Bijschrift: “Lillebachtsbroën – foto Veenkamp”
LJL Nörre Naby 21 crop verkl

Bijschrift: “De Volendammers”

Foto’s: Nalatenschap L. J. Lodewegen (Noordhorn)
Reacties graag naar : JanBlaauw@hetnet.nl

Dit bericht werd geplaatst in Algemeen, Bericht, Cultuur, Diversen, Fotos, Nieuws, Noordhorn, Sport, Zuidhorn en getagged met , . Maak dit favoriet permalink.

2 reacties op NOORDHORN/Zuidhorn: Bezoek v.v. Zuidhorn aan het Deense Nörre Aaby 27 juli-2 aug. 1953 – Oude Lodewegenfoto’s – deel 17c (slot)

  1. Hans Bos zegt:

    Beste Jan,

    Bedankt voor die prachtige oude foto’s van dhr. Lodewegen.
    Volgens mij is het Nørre Aaby i.p.v. Nörre Naby. Tenminste als ik Google maps er bij haal.
    Fredericia ligt aan de andere kant (Jutland).

    Groet,
    Hans Bos

    • janbee22 zegt:

      Hans, bedankt! Nooit te oud om te leren! Fredericia heeft blijkbaar op de/een route gelegen, een foto die onderweg werd gemaakt. (Google maps, ik zal het onthouden!)

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.