Ook aan de oostkant van Noordhorn (Meidoornstraat/Kastanjestraat) is hernieuwde activiteit als het om het (ver)leggen van kabels gaat. Blijkbaar is het in eerste instantie niet goed gebeurd en moeten de kabels van privéterrein naar openbaar gebied, even opschuiven dus. Het houdt het overhoop halen van Noordhorn iets meer in balans, niet alleen in het zuiden, het westen en het noorden….

Kabelactiviteit op een zonnige vrijdagmiddag op de hoek van Meidoornstraat en Kastanjestraat, bij het woonhuis van Fokke Hiemstra.

Ook op de andere hoek van de Meidoornstraat/Kastanjestraat lag de boel open, bij huize Henk Bakker, hier met zicht op de Kastanjestraat.

Blik verruimd, richting Van Starkenborghkanaal. Het nieuwe deel van de N355 richting nieuwe hoge brug (nog aan te leggen). Gestage groei, vergrote zichtbaarheid.
©foto’s: jan blaauw, 27 september 2013 (Canon EOS D400, Tamronlens 28-200)