VERTELSALON STEDUM, vrijdag 4 februari a.s.

Eldert Ameling (0596 551608) en Francien Braaksma (braeckxma@hetnet.nl) organiseren de eerstvolgende bijeenkomst van de Eeerste Groninger Voorlees- en Vertelsalon (21ste jaargang) op vrijdag 4 februari 2011 in 't Oude Raedthuys, Hoofdstraat 15, STEDUM. De ontvangst is vanaf 20.00 uur, aanvang 20.30 uur. De toegang is gratis. Programma? Voorlezen, vertellen en muziek maken! IN het Nederlands, Gronings of elke andere taal of streektaal.
Bezoekers worden nadrukkelijk uitgenodigd om in de pauzes eigen werk te verkopen en daarvoor reclame te maken! Tweedehands boeken, tijdschriften en folders worden weggegeven.
Voor wie graag wil roken, dat kan in Stedum, beneden in de voormalige gelagkamer van de familie Noorbergen, tegenwoordig hun huiskamer (met bar). Het zaaltje bovenm waar de optredens plaatsvinden, is ROOKVRIJ! (Het bevat tevens een bar!)
Resize of Library_Van_900 kunstenaar 
"LIBRARY", project van 900 kunstenaars (Foto: blogspot van Bas van Houwelingen)

Speciale gast op de VERTELSALON van komende vrijdag 4 februari is Rik Andrae, die zijn nieuwe dichtbundel komt presenteren!

Dit bericht werd geplaatst in Uncategorized. Bookmark de permalink .

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.