NOORDHORN verandert: Van tunnelterrein naar NVH-brug… Foto’s 10 april 2014 (Deel 2)

Vrijdag 11 april 2014 – Blogtijdstip: Plm. 21.30 uur.
Vanavond nog een wandelrondje gemaakt, heerlijk ‘loopweer’… Bij het tunnelterrein gewacht op de zonsondergang en tegelijkertijd ‘genoten’ van automobilisten van wie de bordenkennis (of de mentaliteit) op zijn minst discutabel is….
Deel 2 van de fotoserie van gisteren, 10 april jongstleden, toen ik tegen de middag eerst bij de tunnel kiekte en daarna ‘afzakte’ naar de bouwput van de brug:
IMG_6582 verkl

Een van de GMB-timmerlui vult de materialenbak die straks per luchtpost naar zijn volgende bestemming gaat… Achter het schot wordt het dek van moot 2 gewapend. Hiervoor komen volgende week donderdag (17 april, betondonderdag) de betonauto’s, dan is de ‘noodweg’ voor alle verkeer gesloten, ook voor fietsers!
IMG_6583 crop verkl  IMG_6584 crop verkl
IMG_6586 verkl
Twee tunnelwerkers die ‘uit het oosten’ komen aangewandeld, via het zandtracé van de nieuwe N355. Ze doen me denken aan dakbekisters, zoals die eerder bij de tunnelmoten actief waren… Maar waar zijn ze dan aan het bekisten geweest> Bij Holtmans veetunnel? Of bij de bouwput van de nieuwe brug?
IMG_6589 crop verkl IMG_6590 verkl IMG_6592 crop verkl IMG_6593 crop verkl
Deel 2 cursus “Communicatie met kraanmachinist”….
IMG_6598 verkl
Even bijkomen en communiceren met de Onzichtbare binnenin de opbouw van de pompkelder…
IMG_6600 verkl
Ze kunnen je ook nooit eens met rust laten….
IMG_6602 crop verkl IMG_6603 crop verkl IMG_6604 verkl
Dit doet me soms aan ballet denken… Maar ook wel aan een act van Tommy Cooper…
IMG_6606 verkl
Volgende materiaalzending via de grote kraan: “Takelgereed! Over!”
IMG_6607 verkl IMG_6608 verkl
Nee, toch niet: Bultje, bultje, er moet nog meer bij!
IMG_6609 verkl  IMG_6610 verkl
De opbouw boven de pomkelder staat er onafgemaakt bij. Al kun je wel over de rand hangen en is dat met zijn tweeën gezelliger dan alleen….
IMG_6613 verkl
De “Anita” met houtsnippers op weg naar Stad… Grote boot! En als de vaarweg Lemmer-Delfzijl helemaal is verbeterd, inclusief bochtverruiming en wegverlegging, komen er nog veel meer van deze grote jongens!
IMG_6614 verkl
Achter de “Anita” vaart de “Pluimpot”, een boot van Rijkswaterstaat. Diepte peilen?! Baggercontrole?
IMG_6616 verkl
De “Pluimpot” draagt als herkomstnaam Rijswijk. Eind uit de buurt…

WORDT VERVOLGD
©foto’s: jan blaauw, 10 april 2014 (Canon EOS D400, Tamronlens 28-200)

Dit bericht werd geplaatst in Algemeen, Nieuws, Noordhorn, Zuidhorn en getagd met , . Maak de permalink favoriet.

Plaats een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.